Pod Klimczokiem II

W położonym w Szczyrku Górnym obiekcie oferujemy 4 przestronne apartamenty z widokiem na stoki Beskidu i Skrzycznego. Można tu korzystać bezpłatnie z wi-fi, kącika kawowego, przechowalni sprzętu naciarskiego, sauny, pokoju zabaw i rekreacji, dużego ogrodu z wyposażeniem oraz parkinu. W pakiecie lub za dodatkową opłatą można zamówić pyszne śniadania, które serwowane są w postaci bogatego bufetu z regionalnymi oraz sezonowymi specjałami.

USYTUOWANIE:
100m od przystanku skibusa,
300m od trasy narciarstwa biegowego i ścieżki rowerowej,
500m od gondoli na Halę Skrzyczeńską,
500m od kanapy na Skrzyczne, 
3km od Uniwersytetu Narciarskiego. 

Jesteśmy partnerem strategicznych Obiektów Narciarskich w Szczyrku i pomagamy naszym gościom w rejestracji oraz zakupie kart Gopass. Oferujemy również skipassy w promocyjnych cenach.
Nasz syn Bartosz i córka Daga są dyplomowanymi instruktorami narciarstwa zjazdowego z kilkuletnim doświadczeniem w licencjonowanych szkołach narciarskich. Natomiast od sezonu 2020/2021 na naszym obiekcie Pod Beskidem przy ul. Górskiej 25 rozpoczną pracę nad własną marką w ramach projektu o nazwie Uniwersytet Narciarski. Z wielką przyjemnością zaopiekują się mniejszymi i większymi adeptami sztuki jazdy na nartach (bez granic wiekowych). Gorąco polecamy i zachęcamy do skorzystania z ich profesjonalnych i nowatorskich usług szkolenia poprzez zabawę, w miłym towarzystwie. 

APARTAMENTY Z 1 SYPIALNIĄ

APARTAMENT A (2+4)


Mała sypialnia z łóżkiem podwójnym, pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi i kanapą, kuchnia, łazienka.


APARTAMENT B (2+4)Mała sypialnia z łóżkiem podwójnym, pokój z dwoma kanapami, kuchnia, łazienka.


APARTAMENT C (4+2)Sypialnia z łóżkiem podwójnym i łóżkiem piętrowym, pokój z narożnikiem i aneksem kuchennym, łazienka.
APARTAMENT Z 3 SYPIALNIAMI

APARTAMENT D (4+4+2)


Poddasze- sypialnia z łóżkiem podwójnym i tapczanem, sypialnia z łóżkiem podwojnym i niskim łóżkiem piętrowym (dolny materac wysuwa się spod wyższego), sypialnia z łóżkiem podwójnym, pokój z narożnikiem i aneksem kuchennym, łazienka, wc.